Výroba šperků – buďte originální

Prodejny šperků nabízejí širokou škálu nádherných klenotů z ušlechtilých materiálů, ze syntetických či přírodních drahokamů nebo broušených krystalů. Vždy jde v podstatě o originál, protože je to ruční umělecká výroba. I když zlatník vyrobí vždy několik kousků od stejného typu, každý z nich se vyrábí zvlášť. Ale pokud chcete opravdu originální šperky, jimž vtisknete svůj nápad, nebo máte zájem doplnit jiný šperk drahým kamenem, pak vám poslouží naše výroba šperků. K dispozici máme originální návrhy, z nichž si můžete vybrat, nebo vám připravíme návrh podle vašeho přání.

Takový šperk budete nosit jenom vy

Naše výroba šperků je založena na kreativním přístupu, který umožňuje vytvořit originál ze zlata a drahých kamenů. Potřebujeme znát, zda je šperk pro dítě, ženu či muže. Každý z nich klade jiné nároky na provedení i druh materiálu. Na výběr je žluté zlato, bílé zlato a červené zlato včetně různých kombinací. Naši zlatníci pracují obvykle s ryzostí 14 karátů. Výroba šperků je uměleckým řemeslem se znalostí drahokamů, jež nás provázejí od pradávna. Chcete přírodní kámen nebo syntetický? Dnes už jsou prakticky k nerozeznání. Každý vybraný diamant vybroušený do briliantu je opatřen certifikátem pravosti. Naše dílna nese odpovědnost za deklarovanou ryzost. Od roku 1991 máme registraci u Puncovního úřadu. Naše zakázková výroba šperků splní prakticky každé vaše přání. Obraťte se na nás.

Zakázková výroba šperků

  • Originální šperk má doplnit a vyzvednout jedinečnost člověka a mít své zvláštní poselství.
  • Vyjadřovat city, touhy, naděje, závazky, nebo pouze čistou radost z krásy.

U nás je možné získat šperk vyrobený přímo na tělo zákazníka. Výroba šperků, pro konkrétní ženu, či muže, je jedním z našich hlavních cílů. Protože nejen každá žena, by měla mít šperk, krerý je jen její. Šperk, který by jí doplňoval a vyzdvihoval její osobnost.