Hodinky – prodej, opravy a servis

Ještě před pár lety sílily hlasy, že hodinky nejsou potřeba, že se bez nich obejdeme. Ale ukazuje se, že jsou pro nás stále důležité. Přesný čas díky nim zjistíte okamžitě, nemusíte lovit mobilní telefon z kapsy. Hodinky jsou také výrazem vaší osobnosti. Muži si vyhrají s různými funkcemi, pro ženy jsou hodinky zejména ozdobou. Hodinky prodáváme, opravujeme a poskytujeme k nim okamžitý servis.

Prodáváme hodinky značek Q&Q a Bentime

Hodinky Q&Q

Hodinky Q&Q patří do skupiny japonské světoznámé řady Citizen. Řadí se k nejprodávanějším hodinkám na světě díky výbornému poměru ceny a kvality. Vyrábějí se více než 30 let. Pouzdro je vyrobeno z odolné kovové slitiny nebo nerezové ocele, uvnitř je moderní hodinový strojek Miyota. Ciferník je vždy kryt odolným minerálním sklem. V nabídce jsou dámské i pánské hodinky, s ručičkovým nebo digitálním číselníkem. Mají bohatou nabídku funkcí.

Hodinky Bentime

Hodinky Bentime jsou na trhu od roku 1998. Značka se zaměřuje na výrobu hodinek, které respektují módní trendy. Díky tomu je nabídka hodinek Bentime velmi různorodá ať už se týká tvarů hodinek, či barevných provedení. Z nabídky hodinek Bentime není problém vybrat jak hodinky luxusní či elegantní, tak hodinky sportovní.

Opravy a servis hodinek

V naší pražské prodejně poskytujeme okamžitý servis. Na počkání vyměníme baterie, opravíme drobné závady. Při odhalení větší poruchy se snažíme o opravu hodinek v nejkratší možné době. U nás najdete různé typy kožených řemínků i ocelových pásků. Provádíme i tlakové zkoušky hodinek, zda jejich voděodolnost odpovídá deklarovanému údaji. Navštivte nás a uvidíte, že budete spokojeni.

Dámské hodinky

Pánské hodinky

Dětské hodinky

Nevybrali jste si z naší nabídky hodinek?

Přijďte se podívat na aktuální kolekci do naší prodejny. Rádi Vám vyrobíme šperk na zakázku!